Cz En De Pl

Open-air zámecký ples ve stylu první republiky v Čechách pod Kosířem, 25. srpna 2018

27. 07. 2018

Open-air zámecký ples ve stylu první republiky v Čechách pod Kosířem, 25. srpna 2018

Zámek Čechy pod Kosířem se zapojil do celostátní akce Hradozámecká noc vskutku netradičním programem. 25. srpna se před zámeckou oranžérií bude konat Open-air zámecký ples ve stylu první republiky. Krásné prostředí, bohatý program a osmnáctičlenná kapela zajistí ojedinělý zážitek a vhodnou příležitost k oslavě 100. výročí vzniku Československa.

Program zahájí v 18. hodin koncert písní Jana Masaryka a dalších prvorepublikových autorů ve Velkém sále zámku (doporučujeme rezervaci z důvodu omezené kapacity) vynikající klavíristky Venduly Urbanové a zpěvačky Lucie Laubové. Samotný ples bude zahájen v 19. hodin před zámeckou oranžérií. Atmosféru první republiky nám přiblíží nejen hudba, ale i stylové taneční vystoupení nebo fotokoutek s autem Wikov - unikátem vyrobeným v blízkém Prostějově. Vrcholem programu je módní přehlídka šatů prvorepublikových filmových hvězd, jako například Adiny Mandlové, Nataši Gollové nebo Svatopluka Beneše, ze sbírky Vlaďky Dobiášové.

Záštitu nad akcí převzal Mgr. František Jura, náměstek hejtmana Olomouckého kraje.

Vstupenky v hodnotě 300,-Kč jsou v předprodeji na pokladně zámku Čechy pod Kosířem, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a na www.ticketmaster.cz.

Více informací na www.zamekcechy.cz nebo na https://facebook.com/zamekcechypodkosirem/.

Novinky