Cz En De Pl


Z důvodu probíhajících výkopových prací v rámci revitalizace zámeckých rybníků je omezený přístup k některým částem areálu. Prosíme o zvýšenou opatrnost a respektování označených uzavřených oblastí. Děkujeme za pochopení.

Strašidelné prohlídky zámku

31. 10. 2025

Strašidelné prohlídky zámku Oblíbené Strašidelné prohlídky na zámku v Čechách pod Kosířem jsou po roce zpět! Opět nebude chybět špetka historie, snítka strachu a ždibínek humoru!

Hranice mezi světem živých a mrtvých je tenká. Jsou dny, kdy se pomalu stírá, ba přímo mizí... V tu chvíli, v těchto dnech, je možné na zámku potkat přízraky, bloudící duše, které nenacházejí klid.Je lehké je urazit, naštvat nebo rozzlobit.Hraběcí rodina o tom ví své. Nedbali rad moudrých a zkušených. Zajímali se spíše o svůj generační spor a nevnímali, že se zámeckými chodbami plíží nebezpečí.
Podaří se hrozbu odvrátit, nebo se duchové, přízraky či strašidla zabydlí na zámku navždy?

*Zámek Čechy pod Kosířem
*pátek 31. 10. + sobota 1. 11. | 17:00 - 22:00
*pro všechny milovníky zábavy a tajemna (bez rozdílu věku)
*180 Kč/dospělí | 120 Kč/snížené (děti nad 6 let, studenti, senioři nad 65 let, ZTP) | 0 Kč/děti do 6 let (při rezervaci NUTNO nahlásit!), rezervace předem, bez ní to nejde |773 784 110 rezervacecpk@vmo.cz

vstupenky online zde: https://weblist-olomouc.colosseum.eu/tours?mrsid=1

Po oba večery pro Vás bude také připraveno:
*malování na obličej
*dílnička
*zámecká kavárna
*paní perníkářka
*Kukyho večerní dobrodružství - lehce strašidelná pátračka v pohádkové expozici Svěrákových

Těšíme se na Vás!

Novinky